Kiropraktika video kokkuvõte

Kiropraktika ja Valuravi kliinikus tegelev kiropraktik Allan Oolo ravib patsiente üle kogu maailma. Lisaks sadade tuhandete patsientide aitamisele kogu maailmas on Trigenics funktsionaalne neuroloogia populaarsust kogunud professionaalsete sportlaste ja kuulsuste seas kogu maailmas. See ainulaadne ja revolutsiooniline koolitus- ja ravisüsteem kasutab funktsionaalse neuroloogia põhimõtteid, et koheselt suurendada jõudu ja liikuvust ning kõrvaldada valu. See põhineb neuroplastilisuse teaduslikel põhimõtetel.
Jõutreenerid ja golfimängijad kasutavad Trigenicsit, et saada vahetult enne tegevust vahetu jõud ja võimsus.
Tuntud isikute seas, kes saavad trigeenide hooldust kogu maailmas, on näitlejad: John Cusack, Sir Ian McKellan, Farrah Fawcett, Malin Ackerman, Ed Asner, Raymond Burr, Richard Crenna, Dolf Lungren, Neve Campbell, Jessica Steen, Nick Mancuso, Barry Pepper, Vin Diesel.
Muusikud: The Backstreet Boys, David Bowie, Nine Inch Nails Trent Reznor, Jon Bon Jovi, Roy Orbison, Roch Voisine, Clint Black, Tony Bennett, Kenny G., Robbie Robertson, Peggy Lee, The Monkeys, Simon Le Bon Duranist Duran, Paul Stanley Kissist, Axl Rose of Guns ja Roses, Tony Iommi Black Sabbathist ning Pink Floydi, U2 ja The Rolling Stones’i tuuride liikmed. Primabaleriinid: Martine Lamy ja Jennifer Fournier. NHL-i hokimängijad: Shane Corson, Paul Coffey ja Bobby Hull; tennise meister: Jimmy Connors.
Raskekaalu maailmameister Lennox Lewis; Olümpiasportlased, sealhulgas Kanada kuldmedali sprinter Glenroy Gilbert, USA kuldmedalist ujuja Misty Hyman ja Eesti kuldmedalistid kümnevõistleja Erki Nool, murdmaasuusataja Andrus Veerpalu, olümpiapronksmedalid Indrek Pertelson judos ja Aleksander Tammert. Osteopaatiline arst, treener ja spordiarst Allan Oolo Austin on Trigenics’i asutaja. Trigenics on praegu 20 riigis.

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus